Instalacja zdalnego kalendarza na urządzeniach Apple

Z Pomoc systemu CRM VISION
Skocz do: nawigacja, szukaj


Celem zdalnego kalendarza jest umożliwienie szybkiego i wygodnego dostępu do informacji o zdarzeniach z poziomu popularnych aplikacji biurowych. Zdalny kalendarz jest połączeniem pomiędzy aplikacją obsługującą kalendarz, a systemem CRM Vision. Dzięki temu każde nowe zdarzenie zarejestrowane, lub zaktualizowane w systemie niezwłocznie widoczne jest na zdalnym kalendarzu.

Każdy z użytkowników generuje dla siebie unikalny link do kalendarza ze swoimi zdarzeniami. Dzięki niemu niemożliwe jest, żeby niepowołana osoba uzyskała dostęp do danych z systemu. W każdej chwili istnieje możliwość ponownego wygenerowania linku.


Zdalny kalendarz na iPad

1. Uruchamiamy opcję Ustawień na urządzeniu iPad.


Strzalka d.png

2. W zakładce Ustawienia przechodzimy do Poczta, kontakty, inne, a następnie do opcji Dodaj konto widocznej po prawej stronie ekranu.

Ipad 001g.png


Strzalka d.png

3. Z dostępnych opcji wybieramy Inne.

Ipad 002g.png


Strzalka d.png

4. W nowo otwartym oknie należy dodać link do kalendarza znajdującego się w CRM Vision oraz klikamy Dalej.
Tutaj sprawdź skąd pobrać właściwy link?

Ipad 003g.png


Strzalka d.png

5. W kolejnym oknie można nadać nazwę kalendarza wyświetlaną na docelowym urządzeniu oraz zaakceptować kolejny krok przyciskiem Zachowaj.

Ipad 004g.png


Strzalka d.png

6. Ostatecznym potwierdzeniem poprawnego zapisania kalendarza Zdalnego jest widok nazwy kalendarza w sekcji Kalendarze subskrybowane w zakładce Ustawienia - Poczta, kontakty, inne

Ipad 005g.png

Proces dodawania Kalendarza zdalnego został zakończony. Od teraz urządzenie automatycznie będzie sprawdzało informacje o nowych działaniach w systemie CRM Vision, a zdarzenia zawsze będą widoczne na kalendarzu.

Zdalny kalendarz Mac

1. Na pulpicie w pasku bocznym/dolnym uruchamiamy program Kalendarz.

Mok 001g.png


Strzalka d.png

2. W menu górnym Plik należy wybrać pozycję Subskrypcja nowego kalendarza.

Mok 002g.png


Strzalka d.png

3. W oknie które pojawi się na środku ekranu dodajemy link iCal kalendarza zdalnego. Tutaj sprawdź skąd pobrać właściwy link?

Mok 003g.png


Strzalka d.png

4. Należy nazwać oraz zatwierdzić dodanie nowego kalendarza przyciskiem OK.

Mok 004g.png


Strzalka d.png

5. Ostatecznym potwierdzeniem dodania nowego kalendarza będzie widoczność zadań zaplanowanych bezpośrednio w CRM Vision.

Mok 005g.png

Proces dodawania Kalendarza zdalnego został zakończony. Od teraz program automatycznie będzie sprawdzało informacje o nowych zdarzeniach co określony czas, a zaplanowanie działania z CRM Vision zawsze będą widoczne na kalendarzu.

↑ spis treści