Wyszukiwanie ofert

Z Pomoc systemu CRM VISION
Skocz do: nawigacja, szukaj


Wyszukiwanie możliwe jest na wiele sposobów, w zależności od posiadanej w danym momencie informacji nt poszukiwanego dokumentu. Artykuł odnosi się do wyszukiwania Ofert, Zamówień, Zamówień do dostawców oraz Faktur.Filtry daty

Pozwalają na odnalezienie dokumentu wg kryteriów daty po wpisaniu dnia przygotowania lub określeniu przybliżonego czasu wystawienia (przedział). W tym miejscu można także wyszukać dokument wg waluty w jakiej został wystawiony.

Of wy006.png


Wyszukiwanie proste (na liście)

Wyszukiwarka na liście pozwala na odnalezienie dokumentu za pomocą kryteriów pod nagłówkami kolumn. Zawężanie kryteriów polega na ich dodawaniu w kolejnych kolumnach do chwili, aż na liście pozostaną jedynie pożądane Oferty.

Of wy002.png


Kryteria dotyczące poszczególnych kolumn można nadawać jedynie pojedynczo. Oznacza to, że dla kryterium występującego dwukrotnie, np. dwóch różnych kategorii, należy dokonać dwukrotnego wyszukiwania.

↑ spis treści

Wyszukiwanie zaawansowane (filtry boczne)

Filtry znajdujące się lewej stronie ekranu można rozwijać w dowolnej chwili. Służą do wyszukiwania z pomocą dodatkowych kryteriów, np. danych zawartych na dokumencie dotyczących miejsca wystawienia czy osoby odpowiedzialnej.

Of wy004.png
↑ spis treści

Wyszukiwanie zaawansowane (kryteria kontaktów)

Wyszukiwanie Ofert z zastosowaniem kryteriów kontaktów służy to odnalezienia dokumentu powiązanego z przedsiębiorstwem dla którego został stworzony na podstawie dowolnie wybranych kryteriów. Ustalenie warunków wyszukiwania następuje analogicznie do zaawansowanego wyszukiwania kontaktów. Efektem zamiast Kontaktów będą Oferty z nimi powiązane.

Of wy005.png
Strzalka d.png
Kryteria zaawansowane.png
↑ spis treści